Zľavnené produkty v sekcii Zimné športy

 ​          

  Vitajte na stránke futbalového tímu

FC Spartak Trnava U11 

(ročník narodenia hráčov 2005)

 

 

ČLENSKÝ PRÍSPEVOK: Do 18.02.2016 - štvrtok je potrebné odovzdať trénerovi a podpísať papier (potvrdenie o odovzdaní príspevku). Výška príspevku je rovnaká ako v 1. polroku. Tréner následne 19.02.2016 - piatok odovzdá vyzbierané príspevky na klub.

Rodičia dostanú papier na čo sa členské príspevky používajú. Dňa 28.01.2016 - štvrtok bude tento papier rozdaný hráčom po tréningu.

 

Na sústredenie je potrebné vyzbierať 100 eur / osoba do 15.02.2016 - pondelok.

Peniaze bude zbierať tréner na podpis rodičov.

 

Začiatok sezóny 2016 / 2017 ako kategória U12 je 18.7.2016 - pondelok, zraz 8:45 hod na Peugeote.

 Súťaž DÔVERA 1.LMŽ U12 začína začiatkom augusta.

Súťaž je riadená Slovenským futbalovým zväzom.

V súťaži budeme hrať paralelne na dvoch ihriskách : 7 hráčov + 1 brankár na každom ihrisku. Na každý zápas musí byť k dispozícii minimálne 14 hráčov a 2 brankári. Treba počítať na oboch ihriskách aj so striedajúcimi hráčmi. 

Prosím rodičov, aby vhodne naplánovali prázdniny / dovolenky pre hráčov. 

 

NAŠI OSLÁVENCI - FEBRUÁR: 

NARODENINY: 

02.02. Juraj Skukálek 11 tokov

03.02. Branislav Gajdoš 11 rokov

04.02. Simon Ščasný 11 rokov

15.02. Marko Mesíček 11 rokov 

 

MENINY:

-

 

Program na 06.týždeň:

Zraz na TJ = hráč je pripravený a oblečený v tréningovej výstroji v kabíne!

OZNAM: Absenciu alebo prípadné meškanie na tréning / zápas / turnaj hlási hráč vopred trénerovi a to do začiatku zrazu! Ďakujem.

tréner: Miko Viktor, mobil: 0903 529 727

HRÁČI, KTORÍ NEODOVZDALI VÝPIS VYSVEDČENIA A VÝSLEDKOVÚ LISTINU Z CELOSLOVENSKÉHO TESTOVANIA ŽIAKOV 5.ROČNÍKOV HO PRINESÚ V PONDELOK NA TRÉNING.

 

08.02.2016 - pondelok: zraz 13:45 hod Peugeot, 14:00 TJ hod umelá tráva ZŠ K. MAHRA

Na TJ si treba priniesť aj senseball - mini lopta v sieťke!

BRANKÁRI - gymnastika, zraz 14:30 Mestská športová hala, 14:45 hod gymnastika

09.02.2016 - utorok: 09:55 hod ŠP - škola, zraz 15:15 hod, TJ 15:30 hod telocvičňa ZŠ K.MAHRA

BRANKÁRI - brankársky tréning - 17:00 hod umelá tráva ZŠ K.MAHRA

10.02.2016 - streda: VOĽNO 

11.02.2016 - štvrtok: 09:55 hod ŠP - škola, zraz 14:00 hod, TJ 14:15 - 16:00 hod Mestská športová hala

Na TJ si treba priniesť aj senseball - mini lopta v sieťke!

12.02.2016 - piatok: zraz 15:15 hod, TJ 15:30 hod Mestská športová hala

13.02.2016 - sobota: 1.skupina : zraz 7:10 hod Peugeot  /AUTÁ/, v Senici 8:10 hod v kabíne

09:00 hod T- Senica umelá tráva - nafukovačka, 7 + 1, 2 x 25 minút, 2 zápasy

Družstvá: FC SPARTAK TRNAVA, FK Senica, FKM Karlova Ves Bratislava

Nominácia:bude oznámená v piatok po TJ

Hráči prídu oblečený vo vychádzkovom oblečení adidas - klubové

Veci na T: kartička poistenca, biely dres, biele trenky, štulpne, chrániče,ponožky, kopačky,termo spodok + vrch, teplákový vrch tréningový, šlapky ,veci na sprchovanie, ľahké jedlo medzi zápasmi

pitný režim zabezpečuje tréner - voda, čaj

2.skupina : zraz 12:45 hod Peugeot, 13:30 hod PZ, umelá tráva ZŠ K. MAHRA

FC SPARTAK TRNAVA - FC SPARTAK TRNAVA U10

 Hrá sa 6 + 1, 2 x 30 minút

Nominácia: bude oznámená v piatok po TJ

Hráči prídu oblečený vo vychádzkovom oblečení adidas - klubové

Čaj zabezpečí tréner

Veci na PZ: kartička poistenca, biely dres, biele trenky, štulpne, chrániče,ponožky, kopačky,termo spodok + vrch, teplákový vrch tréningový, šlapky ,veci na sprchovanie

14.02.2016 - nedeľa: VOĽNO

 

SÚSTREDENIE - JARNÉ PRÁZDNINY

Na sústredenie je potrebné vyzbierať 100 eur / osoba do 15.02.2016 - piatok.

Peniaze bude zbierať tréner na podpis rodičov.

 

Termín: 20.02. - 25.02.2016 (6 dní) sobota - štvrtok

Začiatok sústredenia: sobota - večera a ukončenie: štvrtok - obed

Miesto: Horné Orešany (na ihrisku)

Cena: 20 eur osoba / deň (ubytovanie, strava, hala / ihrisko, čaj, ovocie...)

 

JARNÉ PRÁZDNINY: po sústredení dostanú hráči voľno na 3 dni, aby mohli s rodičmi ísť na predĺžený víkend 

VOĽNO : 26., 27. a 28.02.2016 (piatok, sobota a nedeľa) 

 

PROGRAM TJ - November,December,Január,Február

PONDELOK: 14:00 hod TJ umelá tráva ZŠ K.Mahra, zraz 13:45 hod Peugeot

UTOROK: 9:55 hod ŠP - škola

15:30 hod TJ telocvičňa ZŠ K. Mahra, zraz 15:15 hod škola

STREDA: VOĽNO

ŠTVRTOK: 9:55 hod ŠP - škola

15:30 hod TJ telocvičňa ZŠ K. Mahra prípadne malá umelá tráva ZŠ K.Mahra, zraz 15:15 hod škola

PIATOK: 15:30 hod TJ Mestská športová hala Trnava, zraz 15:15 hod Mestská športová hala

Zraz na TJ = hráč je pripravený a oblečený v tréningovej výstroji v kabíne!

Vchod do telocvične ZŠ K. Mahra je cez malú bráničku od hlavnej cesty - Lomonosovova ulica! 

 

Hráči zo športove triedy majú po skončení vyučovania: utorok, štvrtok a piatok prípravu do školy pod dohľadom trénera (domáce úlohy, učenie sa...) až do zrazu na TJ

Presun hráčov zo športovej triedy v piatok do Mestskej športovej haly bude autobusom, ktorý zabezpečuje klub pre družstvá, ktoré trénujú na Lokomotíve a v hale. Odchod autobusu je 13:45 hod od ZŠ K. Mahra

 

Niektoré lekárske prehliadky sa našli. Chýbajú však lekárske prehliadky hráčov - Jonáš Béreš, Patrik Bojňanský, Mário Kubišta,, Samuel Šebek. Prosím o doplnenie lekárskej správy - nálezu telovýchovno - lekárskeho vyšetrenia. Ďakujem.

 

Program turnajov / zápasov :

08.08.2015 sobota - PZ v Trnave

15.08.2015 sobota - PZ v Trnave

20.08.2015 štvrtok - PZ v J. Bohuniciach

29.08.2015 sobota - turnaj Červeník

01.09.2015 utorok - turnaj Selice

05.09.2015 sobota - superliga v Senici

15.09.2015 utorok - superliga v Trenčíne

19.09.2015 sobota - PZ FC Nitra - FC SPARTAK TRNAVA

27.09.2015 nedeľa - superliga v TRNAVE

03.10.2015 sobota - superliga v Petržalke

17.10.2015 sobota - superliga v TRNAVE

24.10.2015 sobota - PZ v Trnave

28.10.2015 streda - T Kosmonosy (Česko) (max 12 hráčov)

28.10.2015 streda - PZ iba hráči, ktorí nepôjdu na turnaj

08.11.2015 nedeľa - superliga v Žiline (2 ihriská paralelne každé družstvo)

14.11.2015 sobota - 1.skupina superliga FKM Karlova Ves v Bratislave

14.11.2015 sobota - 2.skupina PZ (umelá tráva ZŠ K. Mahra)

17.11.2015 utorok - PZ 1.skupina , PZ 2.skupina - umelá tráva ZŠ K. Mahra

27.11.2015 piatok - PZ 1.skupina - umelá tráva ZŠ K. Mahra

28.11.2015 sobota - 2.skupina HT v Púchove, obsadenie turnaja: MŠK Púchov červení a čierni, FC SPARTAK TRNAVA, FK Dukla Banská Bystrica, FC Nitra, AS Trenčín, MFK Ružomberok, SFC Opava (Česko), FC Velké Meziříčí (Česko), Baník Ostrava (Česko)

06.12.2015 nedeľa - PZ, umelá tráva K. Mahra

23.01.2016 sobota - HT v Trenčíne

30.01.2016 sobota - HT v Bratislave, Attract Kerobaj Cup 2016, športová hala Dom športu (pri Poluse)

13.02.2016 sobota - 1.skupina: PZ, umelá tráva ZŠ K.Mahra , 2 x 30 minút, 6 + 1

FC SPARTAK TRNAVA - FC S partak Trnava U10

2.skupina: T 3 družstiev - nafukovačka v Senici, 7 + 1, 2 x 25 minút, 2 zápasy, družstvá: FK Senica, FC Spartak Trnava, FKM Karlova Ves Bratislava

20.02.2016 sobota - T minisuperliga Karlovka, umelá tráva Molecova ulica 1, Bratislava ,6 + 1 , 2 ihriská paralelne, 1 x 30 minút, 2 kolá, 3 družstvá, FC SPARTAK TRNAVA, FKM Karlova Ves Bratislava, FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa

05.03.2016 sobota - 1.skupina: PZ, umelá tráva ZŠ K.Mahra, 2 x 30 minút, 6 + 1

2.skupina: T 3 družstiev - nafukovačka v Senici, 7 + 1, 2 x 25 minút, 2 zápasy

12.03.2016 sobota -1.skupina HT Rabča, 4 + 1, 1 x 20 minút, 8 družstviev

zatiaľ prihlásené družstvá: FC SPARTAK TRNAVA,FK DUKLA Banská Bystrica,FO ŽP Šport Podbrezová,1.FC Tatran Prešov,FC VION Zlaté Moravce,MFK Dolný Kubín

2.skupina PZ, umelá tráva ZŠ K. Mahra

02. - 03.04.2016 sobota a nedeľa - T v Trenčíne (hlavný štadión), This is my sen 2016

6 + 1, hrací čas je 1 x 18 minút, ihrisko 55 x 28m, 16 družstiev, maximálne 13 hráčov

oslovené družstvá: Ajax Amsterdam, Arsenal Londýn, FC Torino, FC Nordsjaeland, AS Trenčín, ŠK Slovan Bratislava, FC SPARTAK TRNAVA, MŠK Žilina, FC VSS Košice, 1.FC Tatran Prešov, AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FC Baník Ostrava, SK Sigma Olomouc, 1.FC Slovácko, FC Zbrojovka Brno, Ferencvároš Budapešť, MTK Budapešť, Raba ETO Gyor, FK Austria Viedeň, SK Rapid Viedeň, Surm Graz, FC Admira Wacker, Legia Varšava

30.04. sobota - 01.05.2016 nedeľa - Valmez Cup 2016, Valašské Meziříčí (Česko), 7 + 1, 28 družstiev, štartovné 2500 KČ, 4 skupiny po 7 družstiev, zatiaľ prihlásené družstvá: TJ Valašské Meziříčí, AC Sparta Praha, SK Sigma Olomouc, FK Dukla Praha, 1.FK Příbram, 1.FC Slovácko, FC Graffin Vlašim, MFK Frýdek - Místek, FC Baník Ostrava, FC Fastav Zlín, FK Viktoria Žižkov, FC Zbrojovka Brno, FK Hodonín, SFC Opava, FC Svratka Brno, FK Mladá Boleslav, Akademia Krzeszowice, Pagon Štetín, Legia Varšava, Gwardia Warszawa, AS Trenčín, FK Púchov, FC SPARTAK TRNAVA, ŠK Slovan Bratislava, FK Borac Čačak, FK Inter Bratislava

http://www.valmezcup.cz/

14.05.2016 sobota - T 14.ročník Jugendturnier, Gabersdorf (Rakúsko),  6 + 1, na turnaj ide aj naša kategória U9

http://rmtl2a.net/c/105/721160/1073/0/8287512/57870/4knquy.html

28.05.2016 sobota - 1.skupina: T Rejšice (Česko) ,12 družstiev, 7 + 1, štartovné 1800 KČ

29.05.2016 nedeľa -  2.skupina: T Sturm Graz (Rakúsko), 6 + 1, bližšie info po obdržaní propozícií

zatiaľ prihlásené družstvá: FC SPARTAK TRNAVA, AS Trenčín, FK Dukla Praha, FK Ústí nad Labem, FC Graffin Vlašim, SC Xaverov, SK Nusle

05.06.2016 nedeľa - Sárvárfurdo Pohár - Illés Akadémia Szombathely (Maďarsko), 8 + 1, 70 x 50m, bránky 5 x 2m, 1 x 22 minút, zatiaľ prihlásené družstvá: Haladás Szombathely, Ferencvároš Budapešť, Pécsi MFC, MTK Budapešť, Videoton FC, GAK Juniors, SK Sturm Graz, FC SPARTAK TRNAVA, ŠK Slovan Bratislava, ČSFA Malacky

11.06.2016 sobota - T III. SAVARIA INTERNATIONAL SOMMER CUP, Sportzentrum 9737, Bük (Maďarsko), 8 + 1, 1 x 20 minút, 16 družstiev, minimálne 5 zápasov, ihrisko: 50 x 67m, bránky 5 x 2m

V prípade ak bude program zápasov a turnajov doplnení tak to bude vopred oznámené hráčom na tréningu a informácia bude umiestnená tu na stránke!

 

 

 

 

 

 

 

Kalendár akcií

« 02 / 2016 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29      
Najbližšia akcia