Úvod » Turnaje 2014 » ČSFA Malacky 21.6.2014
Výsledky finálových skupín
publikované 11.06.2014 (aktualizované 21.06.2014)
Výsledky finálových skupín
FINÁLOVÁ ČASŤ - MEDZINÁRODNÉHO FUTBALOVÉHO TURNAJA
BAUMIT CUP 2014
ROZDELENIE MUŽSTIEV PODĽA UMIESTNENIA V ZÁKLADNEJ ČASTI |
Skupina F1 - finálová | Skupina F2 - finálová |
Sparta Praha | Slávia Praha "A" |
Zbrojovka Brno | AS Trenčín |
Val.Meziříči | Domino Bratislava |
Szombathely | FC Nitra |
Skupina F3 - finálová | Skupina F4 - finálová |
SC Sopron | Lokomotív Zahreb |
ČSFA Malacky "A" | Admira Wien |
NHK Rijeka | Veszprem |
SPARTAK TRNAVA | Gyorujfallu SE |
Skupina G - o 17.-20.miesto | Skupina H - o 21.-24.miesto | Skupina CH - o 25.-28.miesto |
Petržalka 1898 | Karlová Ves | ČSFA Malacky "B" |
Inter Bratislava | Šaľa | Senec |
Skalica | Lučko Zahreb | Rača Bratislava |
Slávia Praha "B" | Púchov | Nová Dedinka |
VYLOSOVANIE ZÁPASOV
Čz | Plocha | Skupina | Čas | Umiestnenie | Team | Team | Výsledok |
85. | A | CH | 14:00 | - | ČSFA MA "B" | Senec | 1:0 |
86. | B | CH | 14:00 | - | Rača BA | Nová Dedinka | 2:3 |
87. | C | H | 14:00 | - | Karlová Ves | Šaľa | 1:2 |
88. | D | H | 14:00 | - | Lučko Zahreb | Púchov | 2:1 pk. |
89. | A | G | 14:15 | - | Petržalka 1898 | Inter BA | 0:1 |
90. | B | G | 14:15 | - | Skalica | Slávia Praha "B" | 1:3 |
91. | C | F1 | 14:15 | - | Sparta Praha | Szombathely | 3:0 |
92. | D | F1 | 14:15 | - | Val.Meziřiči | Zbrojovka Brno | 0:0 |
93. | A | F2 | 14:30 | - | AS Trenčín | Domino BA | 2:1 |
94. | B | F2 | 14:30 | - | Nitra | Slávia Praha "A" | 0:2 |
95. | C | F3 | 14:30 | - | NHK Rijeka | ČSFA MA "A" | 0:2 |
96. | D | F3 | 14:30 | - | SC Sopron |
Spartak TRNAVA Góly: Sklenár 2 |
2:2 |
97. | A | F4 | 14:45 | - | Gyorujfallu SE | Lok.Zahreb | 1:2 |
98. | B | F4 | 14:45 | - | Admira Wien | Veszprem | 2:1 |
99. | C | CH | 14:45 | o 25.miesto | ČSFA MA "B" | Nová Dedinka | 0:6 |
100. | D | CH | 14:45 | o 27.miesto | Senec | Rača Bratislava | 0:1 |
101. | A | H | 15:00 | o 21.miesto | Šaľa | Lučko Zahreb | 0:2 |
102. | B | H | 15:00 | o 23.miesto | Karlová Ves | Púchov | 1:0 |
103. | C | G | 15:00 | o 17.miesto | Inter BA | Slávia Praha "B" | 3:2 |
104. | D | G | 15:00 | o 19.miesto | Petržalka 1898 | Skalica | 2:1 pk. |
105. | A | F1 | 15:15 | - | Sparta Praha | Val.Meziŕiči | 4:2 |
106. | B | F1 | 15:15 | - | Zbrojovka Brno | Szombathely | 2:0 |
107. | C | F2 | 15:15 | - | AS Trenčín | Nitra | 2:2 |
108. | D | F2 | 15:15 | - | Slávia Praha A | Domino BA | 2:1 |
109. | A | F3 | 15:30 | - | NHK Rijeka | SC Sopron | 2:2 |
110. | B | F3 | 15:30 | - | Spartak TRNAVA | ČSFA MA "A" | 0:2 |
111. | C | F4 | 15:30 | - | Gyorujfallu SE | Admira Wien | 0:0 |
112. | D | F4 | 15:30 | - | Veszprom | Lok.Zahreb | 0:3 |
113. | A | F1 | 15:45 | - | Sparta Praha | Zbrojovka Brno | 1:0 |
114. | B | F1 | 15:45 | - | Val.Meziříči | Szombathely | 2:2 |
115. | C | F2 | 15:45 | - | AS Trenčín | Slávia Praha A | 0:4 |
116. | D | F2 | 15:45 | - | Nitra | Domino BA | 0:3 |
117. | A | F3 | 16:00 | - | NHK Rijeka | Spartak TRNAVA | 2:0 |
118. | B | F3 | 16:00 | - | SC Sopron | ČSFA MA "A" | 1:1 |
119. | C | F4 | 16:00 | - | Gyorujfallu | Veszprem | 2:0 |
120. | D | F4 | 16:00 | - | Admira Wien | Lok.Zahreb | 0:3 |
121. | A | Víťazi sk. | 16:15 | Semifinále | Sparta Praha | Slávia Praha A | 0:2 |
122. | B | Víťazi sk. | 16:15 | Semifinále | ČSFA MA "A" | Lok.Zahreb | 2:0 |
123. | C | Lepší.2.m. | 16:15 | o 5.miesto | Gyorujfallu SE | Zbrojovka Brno | 3:1 |
124. | D | Horší 2.m. | 16:15 | o 7.miesto | NHK Rijeka | AS Trenčín | 0:2 |
125. | A | Lepší 3.m. | 16:30 | o 9.miesto | Admira Wien | Domino BA | 0:1 pk. |
126. | B | Horší 3.m. | 16:30 | o 11.miesto | SC Sopron | Val.Meziříči | 3:2 |
127. | C | Lepší 4.m. | 16:30 | o 13.miesto | Spartak TRNAVA | Szombathely | 0:3 |
128. | D | Horší 4.m. | 16:30 | o 15.miesto | Nitra | Veszprem | 2:0 |
129. | A | P - semif. | 16:45 | o 3.miesto | Sparta Praha | Lok.Zahreb | 2:1 |
130. | D | V - semif. | 16:45 | Finále | Slávia Praha A | ČSFA MA "A" | 0:0 4:3pk. |
KONEČNÉ TABUĽKY FINÁLOVÝCH SKUPÍN |
Por. | Skupina F1 | Z | V | R | P | Skóre | Body | Por. | Skupina F2 | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
1. | Sparta Praha | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | 9 | 1. | Slávia Praha A | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 | |
2. | Zbrojovka Brno | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:1 | 4 | 2. | AS Trenčín | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:7 | 4 | |
3. | Val.Meziříči | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | 2 | 3. | Domino BA | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 3 | |
4. | Szombathely | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1 | 4. | FC Nitra | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | 1 | |
Por. | Skupina F3 | Z | V | R | P | Skóre | Body | Por. | Skupina F4 | Z | V | R | P | Skóre | Body | |
1. | ČSFA MA "A" | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 | 1. | Lok.Zahreb | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 9 | |
2. | NHK Rijeka | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 | 2. | Admira Wien | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | 4 | |
3. | SC Sopron | 3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 3 | 3. | Gyorujfallu SE | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 | |
4. | Spartak TRNAVA | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 | 4. | Veszprem | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | 0 |
SK
Komentáre
Prispievať do diskusie môžu len prihlásení užívatelia.
Kategória: futbal
Návštev: 82629
Dnes: 0
Online: 1
Rozpis finálové skupiny + o umiestnenie.