Úvod » Turnaje 2014

hodnotenie - KORŇA 13.12.2014

publikované 16.12.2014 (aktualizované 20.12.2014)

turnaj sa hral v dvoch skupinách po 8,po jednej prehre a jednej remíze sme obsadili druhé miesto.V zápase s neskorším víťazom Ružomberkom sme boli minimálne vyrovnaným súperom,ale individuálne chyby nás pripravili o lepší výsledok.Podobne vyznel aj  zápas s Moravanmi,kde sme boli určite lepší na lopte,mali aj viacej gólových príležitostí,ale na koniec sme boli radi aj za bod,ktorý sme vybojovali v posledných sekundách.Vo všetkých zápasoch ,okrem zápasu s Ružomberkom sme boli určite lepší,snažili sme sa kontrolovať hru,dostávali sme sa do šancí,ktoré sme si vypracovali aj kombináciou,ale hlavne individuálnymi schopnosťami niektorých hráčov.Najväčší problém turnaja boli zápasy po obede(40 min.),kde sa chalani s plnými žalúdkami nedokázali dostať do tempa a v zápase sa viac bojovalo,ako hralo.Našťastie v zápase o tretie miesto to už boli znovu naši "starí"chalani a po výbornej druhej polovici uhrali remízu 3:3,kde minútu pred koncom sme viedli ,ale po individuálnej chybe sme dovolil súperovi vyrovnať.Turnaj nám odhali množstvo nedostatkov na ktorých odstránení budeme pracovať,preberanie lopty do pohybu(KO),prechodová fáza bola najslabším článkom nášho mužstva,nedokázali sme si vymeniť loptu 3 x za sebou,strácali sme ľahké lopty a tým trpela medzihra.Čo musím pochváliť,bolo premieňanie šancí,nedostávali sme sa síce do nich často po kombináciách(čo by som chcel),ale aj tak percento premenených šancí bolo vysoké.

Moje hodnotenie turnaja - čiastočná spokojnosť.

jednotlivci:

Hugo   -  rozohrávka s malými ,ale aj väčšími zaváhaniami,musíme na tom robiť,v niektorých momentoch podržal                                    mužstvo,najväčší nedostatok- neustojí súboj 1:1,nemôžeš byť na zemi ešte pred zakončením!

Juro  -  dobrá defenzíva,výborné prepínanie ofenzíva-defenzíva,musíme zlepšiť prácu s loptou,najväčší problém -                                  prihrávky(presné,prudké),zbytočné straty lahkých lôpt,zlepšiť ofenzívu!

Jakub - čo sa týka ofenzívy-náš lepší obranca,dobré vyvážanie lopty,1:1,presné prihrávky,problém je defenzívna                                     činnosť,preberanie lopty do pohybu,hra bez lopty,(osobne na hráča),odskakovanie od utočníka a pýtanie lopty!

Dušky - spolahlivý výkon čo sa týka defenzívy,aj keď aj tam mi občas chýba väčšia aktivita pri pýtani si lopty,oveľa viac čakám             smerom dopredu,Dušky máš na to ,aby sme tvojím pohybom prečíslovali súpera,preto treba nabiehať sj smerom hore!

Dušky dobrý turnaj,ale od teba čakám oveľa viac!

Mišo - Náš najlepší obranca,defenzíva tradične dobrá,konečne podporoval aj útok,je to odraz jeho kvalitných výkonov na                       tréningoch ,ešte spresniť prihrávku

Marco- najlepší hráč smerom dozadu!!!Pochvala,ale Marco to isté od teba čakám aj do predu,videl som snahu o                                    kombináciu,pracovať na tom,že po prihrávke neostanem stáť,ale pokračujem do ponuky,a ešte jedna vec,čo sme sa                    bavili, je mentálna stránka.

Domino- kvalitný výkon,aký som už dávno u Domina nevidel,pochvala za ochotu vracať sa(dokonca šprintovať),dobrá                              rozohrávka,finálne prihrávky,viacej sa tlačiť do zakončenia,strelba.Palec hore Domino!

Gašpo- keď sa mu chce je najlepší na ihrisku,len nie vždy sa mu chce!Je aj mojou úlohou ho do toho dotlačiť,ale Gašpo-musíš aj            ty chcieť a niečo pre to na ihrisku urobiť!3 zápasy výborný výkon,potom asi boľavá noha a 3 zápasy podpriemerný výkon.

Noro - výborný smerom do predu,viazal min.2 obrancov,pomáhal brániť,snažil sa o kombináciu,nie vždy to ale vyšlo.Boli tam aj             hluché miesta,kedy ho nebolo cítiť,ale naštastie ich nebolo veľa.Noro dobrý turnaj,ale určite máš na viac!

Vajda - Silný na lopte,snaha o hru 1:1,pochvala,viac pracovať pre kolektívív ,slabšia defenzíva,málo aktívny.

Lukáš,vieš ,že tvoj najväčší problém nie je futbalový!Je to tvoje správanie.ktorým sa uberáš o väčšiu minutáž v                          zápasoch!!! Žiadny tréner na svete nechce mať v mužstve hráča ,ktorého musí každú chvílu upozorňovať na jeho                        správanie mimio ihriska! a je jedno či hráš za REAL,OPOJ,alebo za SPARTAK!Myslím tým  tvoje a HUGOVE                            správanie na chate,alebo aj medzi zápasmi.Chalani zamyslite sa či ste ochotní na sebe popracovať aj v tomto smere.

Simon - výborný turnaj,silný na lopte,výborná úspešnosť v zakončení,snaha o kombináciu,veľká pochvala,občas sa vyskytli                      hluché miesta,kde bola slabšia aktivita,očakávam ešte väčšiu aktivitu smerom do zadu a pýtanie si viac                                    lôpt.Dúfam,že latku ktorú si nastavil nepodlezieš,Simon palec hore.

Martin- Výborný začiatok,asi najlepší na lopte,výborná technika a hra smerom do predu.Niekedy toho Martin bolo veľa,jedna                    kľučka -prihrávka,málo si sa zapájal do kombinácie,všetko si riešil sám,Dobrá rozohrávka,Dobrý turnaj Martin,ale určite                je v tebe oveľa viac.

Prispievať do diskusie môžu len prihlásení užívatelia.

V diskusii nie je zatiaľ žiadny príspevok

« 05 / 2024 »
Najbližšia akcia